• 1 z 2
 

BENZAR MIX PRO CORN WAFTERS butyric fluo yellow 60ml

Neohodnoceno
 
BENZAR MIX PRO CORN WAFTERS butyric fluo yellow 60ml
Dostupnost Momentálně nedostupné
145 Kč
Kód produktu 98057074
Značka Energofish
Kategorie Foukaná kukuřice, PUFFY, Medovky a další
Položka byla vyprodána...
 

Benzár Mix Pro Corn Wafters

Při vývoji produktů Benzár Mix je naším prvořadým cílem využít desetiroční vědomosti a zkušenosti, přičemž jsme přišli na trh s takovými novinkami, které rezonují!

Tento rok se naše práce zhmotnila v nástrahách Pro Corn Wafters, tak se zrodila nástrah oprávněně označovaná za celosvětovou novinku. Při vyhotovení této nástrahy byla základním tvarem kukuřice. Ano, kukuřice, teda jedna z nejdávnějších háčkových nástrah, s kterou je ještě i dnes těžké chybovat, lovíme s ní s mírným nasazením kdekoliv v naší krajině. V současnosti jsou známé mnohé možnosti jejího využití, když je řeč o nástrahovém lovu nebo krmení, avšak ještě stále jsme viděli potenciál v rozšíření variací, a tak se zrodila novinka pojmenovaná Pro Corn Wafters.

Tyto nástrahy vznikly spoluprací 3 tradičních firem produkujících nástrahy a to Benzár Mix, Timár Mix a Poseidon, proto je možné povědět, že několik desetiletí zkušeností stojí za zrodem této nástrahy. Zvláštností produktu je, že se tvarově podobají krmné kukuřici, to je pro ryby známý tvar, kterým se krmí. Přitom je důležité, že mezi přísadami je vícero derivátů kukuřice, proto i nearomatizované nástrahy mají příjemnou kukuřičnou chuť a vůni.

Pro Corn Wafters jsou vysloveně kaprařské nástrahy, naši rybáři je dokonce využívali k přilákání rozměrnějších jedinců. Přitom s jejich rozměrem 14mm dělají službu i v takových vodách, kde je potřeba selektovat a musíme se pokusit vybrat kapry mezi množstvím malých ryb, například mezi cejny a karasy.

Co je však zřejmě nejdůležitější vlastnost nástrahy, kromě tvaru je jejich vztlaková síla, která byla nastavená tak, aby náš háček nezvedal, jen ho potřebně odlehčil. Pro dokonalou přesnost se oplatí vědět, že už osmičky háčky Benzár Method Round Feeder s 10mm klasickým trnem nezvednou nástrahu, proto se doporučuje používat tyto a větší/těžší háčky.

Produkt je dostupný v 10 příchutích, mezi kterými najdeme varianty vhodné do jakéhokoliv ročního období a typu vody.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: